Eesti esimene ja suurim UX disaini ja ärianalüüsi ettevõte

Oleme esimene disainiettevõtte Eestis, kes hakkas UX-i ehk kasutajakogemuse disaini metoodiliselt tegema. Meie erialaks on tavalisest suuremad ja keerulisemad infosüsteemid, veebilahendused ja rakendused.

Saame teid aidata läbi disainiküsimuste lahendamise, infosüsteemide analüüsi ja järelevalve. Meie meeskond on agiilne ja saab oma tööga tähtaegselt valmis.

Täna me pakume peamiselt kolme tüüpi teenuseid:

  • Ärianalüüs ja süsteemianalüüs: kõik visiooni koostamisest kuni detailsete nõueteni välja
  • Kasutatavus, kasutajakogemuse disain ja UX: kasutajauuringud, prototüüpimine, kasutatavuse testimine, kasutajaliideste disain, visuaalne disain, juurdepääsetavuse hindamine
  • Projektide järelevalve: veendume, et lõpptulemus vastab esitatud nõuetele ja kanname hoolt, et projekti õigeaegse valmimise eest.

Lisaks koolitame me välja uut disainerite põlvkonda TTÜ-s, EKA-s, IT Kolledžis, Tartu Ülikoolis ja teistes koolitusasutustes.

Trinidad Consulting arvudes

Ettevõtte asutati 2007. aastal ning meie käibenumbrid on pea igal aastal oluliselt kasvanud. Käesoleval aastal suurendame oma meeskonda veelgi ja on näha, et kasv jätkub ka järgnevatel aastatel. Täna töötab meil 25 oma eriala spetsialisti. Kliendid on olnud meie tööga väga rahul, andes sellele keskmiselt hindeks 4,7/5.

Trinidadi käive ja kliendirahulolu

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie tegevjuhi Ander Tennoga (ander.tenno@trinidad.ee, +372 526 3652).

Iga-aastased üritused

World Usability Day Tallinna konverents on meie suurim ja pikaajalisem ürituste sari, mida me korraldame juba aastast 2008. Tegemist on Baltikumi suurima kasutajakogemuse disaini ja kasutatavuse konverentsiga, mille eesmärgiks on anda ülevaade valdkonna viimastest arengutest.

EstCHI kokkusaamised on meie poolt loodud seminaride sari, mis toimub 6 korda aastas. Seminaride teemadeks on interaktsioonidisain, kasutatavus, kasutajakogemus ja disain tervikuna. Täpsemat infot ürituste toimumiste kohta saab EstCHI Facebooki lehelt.

GAAD-i konverents on esimene juurdepääsetavusele pühendatud konverentsisari Eestis. Tegemist on mujal maailmas tuntuks saanud Global Accessibility Awereness Day üritusega, mille eesmärgiks on tuua senisest rohkem tähelepanu digitaalsele juurdepääsetavusele.

Suudame teha kasutatavuse uuringuid globaalsel tasandil

UX Fellows on rahvusvaheline UX agentuuride võrgustik, mille liikmestaatus annab meile võimaluse teha uuringuid üle maailma. Kui te soovite teada, kui hästi teie toode või teenus mõnes välisriigis töötaks, siis võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt.

Rekvisiidid

Trinidad Consulting OÜ
Akadeemia tee 21/4, 12618 Tallinn, Eesti
Reg. nr: 11244225
VAT: EE101200482
IBAN: EE161010220055326017
Pank: AS SEB Pank (SWIFT kood: EEUHEE2X)