Liitu meie meeskonnaga!

  Head analüütikud ja UX disainerid on meil alati oodatud. Kui sinu valdkonnaks on interaktsioonidisain, kasutatavus, visuaalne disain või süsteemianalüüs, siis võta ühendust ja saada oma CV aadressil hegle.sarapuu@trinidad.ee

  Meist

  Oleme esimene ja vanim UX disaini ettevõtte Eestis. Tänaseks oleme teinud enam kui 500 väga mahukat projekti. Toimetame nii erasektori kui ka avaliku sektori klientidega.

  Täna me pakume peamiselt kolme tüüpi teenuseid:

  • Analüüs: kõik tegevused al visiooni koostamisest detailsete nõueteni välja
  • Kasutatavuskasutajakogemuse disain ja UX: kasutajauuringud, prototüüpimine, kasutatavuse testimine, kasutajaliidese disain, ligipääsetavuse hindamine
  • Projektide järelevalve: veendume, et lõpptulemus vastab nõuetele ja kanname hoolt, et projekt õigel ajal valmis saab
  Ander Tenno

  Ander Tenno, PhD

  Tegevjuht, partner

  Ander on meie tegevjuht. Lõviosa tema ajast läheb äriarendusele, kuid projektijuhtimise ja protsesside parendamise eksperdina osaleb ta ka suuremate IT hangete korraldamises. 

  Lisaks sellele on Ander AppDynamicsi ja Atlassiani esindaja Eestis. Eriti meeldib talle just AppDynamicsist rääkida, nii et kui teil on küsimusi, siis saatke need teele. Ta teeb teile rõõmuga ka väikese demo.

  Enne Trinidadi asutamist töötas ta Tieto Eesti arendus- ja tootmisjuhtina. 

  Ander omab kahte doktorikraadi. Tal on teaduste doktorikraad Aalto ülikoolist Soomes ning Tallinna Tehnikaülikoolist. Ta on Scrum Alliance-i liige ning litsentseeritud Scrum Pro ja Scrum Master.

  Hegle Sarapuu

  Hegle Sarapuu

  Kasutatavuse valdkonnajuht, partner

  Hegle on kasutajakogemuse ehk UX disaini konsultant, lektor ning interaktsioonidisaini ja ligipääsetavuse ekspert. Ta on üks Eesti esimestest UX spetsialistidest ning ettevõtte kaasasutaja.

  Ta on töötanud IT valdkonnas tänaseks juba üle 16 aasta ning omandanud selle ajaga mitmeid tarkvaraarendusega seotud oskusi. Tavaliselt on ta seotud suuremate projektide juhtimise ja väljakutsete lahendamisega. Lisaks on Hegle aktiivne ülikoolilektor, andes loenguid Tartu Ülikoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis.

  Vaatamata oma kiirele ajagraafikule leiab ta aega ehete disainimiseks ning kokakunsti täiendamiseks. Oma südames on tal kindel koht ka tehnoloogial, teadlastel ja nende imelisel maailmal. 

  Marko Nemberg

  Marko Nemberg

  Müügi- ja turundusjuht

  Marko ülesandeks on kanda hoolt selle eest, et te meie teenuste kohta teadlik oleksite ja meil kõikidel pidevalt tööd oleks. Ühtlasi vastutab ta meie partnersuhete ja turundustegevuse eest.

  Markol on laialdane turundus- ja müügialane kogemus, olles töötanud varem kahes Eesti suurimas pangas ning tunneb põhjalikult ka sisuloome, kasutatavuse analüüsi, kasutajauuringute, mängude kasutatavuse ja kasutajatestide metoodikaid.

  Ta on tehnoloogiafanatt, külalisautor mitmetele Eesti tehnoloogiaajakirjades, hinnatud Ladina tantsumuusika DJ ning ürituste korraldaja. Kui ta parajasti klubis diskoripuldi taga ei ole, siis katsetab ta tõenäoliselt uusi tehnikavidinaid või annab salsatrenne.

  Andrus Sarv

  Andrus Sarv

  Süsteemianalüütik, partner

  Andrus on süsteemianalüütik, kes on töötanud IT valdkonnas juba üle 16 aasta. Ta on äriprotsesside modelleerimise ja infosüsteemide analüüsi ekspert ning antud valdkonna hinnatuimaid spetsialiste.

  Läbi aastate on ta saanud kogemusi väga erinevast valdkondadest – avalikust haldusest, meditsiini, logistika, telekommunikatsiooni ja kinnisvarani välja. Meie kliendid hindavad teda tugevalt, kui meest, kellel on erakordne võime selgitada ka keerulisemaid ideid nii, et kõik nendest ka aru saavad.

  Andrus omab TTÜ süsteemianalüüsi ja automaatika magistrikraadi ning mitmeid sertifikaate. 

  Alan Altermann

  Alan Altermann

  Süsteemianalüütik, partner

  Alan on töötanud IT valdkonnas enam kui 14 aastat, neist viimased 10 süsteemianalüütikuna. Ta on äriprotsesside kaardistamise, süsteemianalüüsi ja projektide järelevalve ekspert.

  Alanil on seljataga mitmed projektijuhtimise kursused ja sertifikaadid ning ta tunneb põhjalikult ka agiilse tarkvaraarenduse metoodikaid. 

  Ta on lõpetanud TTÜ informaatika alal ning omab ka Chalmersi Tehnikaülikooli magistrikraadi. Pärast kontoritunde leiate ta tõenäoliselt mõnest kentsakast maailmanurgast, jalgpallistaadionilt või oma armsaks saanud tugitoolist.

  Liina Martõnjak

  Liina Martõnjak

  Kasutajakogemuse ja teenusedisaini vanemarhitekt, meeskonnajuht

  Liina on meie UX arhitekt ja meeskonnajuht. Ta omab interaktsioonidisaini magistrikraadi University College Londonist ning on lõpetanud TTÜ informaatika magistriõppe. Ta on töötanud IT valdkonnas enam kui 7 aastat ja olnud nii arendaja kui ka interaktsioonidisaineri kingades.

  Peale prototüüpimise, infoarhitektuuri ja kasutatavuse analüüsi läbiviimise, on tema huvialaks ka emotsioonide roll disainis. Liina on aktiivne lektor ning annab peamiselt kasutatavuse ja kasutajaliideste disainiga seotud aineid.

  Liina armastab väljakutseid ja uute asjade õppimist. Töövabal ajal reisib ta mööda maailma või vaatab väärtfilme. Head filmid löövad ta silmad alati särama.

  Rene Rebane profiilipilt

  Rene Rebane

  Kasutajakogemuse vanemarhitekt, meeskonnajuht

  Rene on UX arhitekt, kellel on tänaseks kogemusi juba enam kui 7 aastat. Ta on kasutatavuse analüüsi, veebi- ja mobiilirakenduste prototüüpimise, kasutatavuse testimise ja ligipääsetavuse hindamise ekspert. Lisaks ka hea front-end arendaja, kes suudab oma mõtteid ka kooditasemel selgitada.  

  Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eraiala ning on andnud erinevaid veebiarenduse kursuseid. Lisaks on ta olnud Tartu Ülikooli külalislektor ja omab ka TÜ virtuaalkeskondade disaini ja arenduse eriala magistrikraadi. 

  Kontorivälisel tegeleb korraldab ta hackathone ning õpetab inimesi tehnoloogiat õigesti kasutama. Koos Normaniga arendab ta lastele mõeldud programmeerimismängu Code2Kids ja on mängustuudio Rikai Games kaasasutaja. 

  Sander Lastovets foto

  Sander Lastovets

  Interaktsioonidisainer

  Sander alustas oma karjääri 2009. aastal graafilise disainerina, alguses freelancerina ja hiljem erinevates agentuurides. Mõne aja pärast liikus ta edasi digitaalsete toodete ja teenuste valdkonda. 

  Ta on unikaalne segu disainerist ja front-end arendajast ning võrdväärselt osav mõlemas valdkonnas. 

  2009. aastal võitis ta Eesti Disainiauhindade kultpreemia parima raamatudisaini kategoorias. Natuke hiljem lõpetas edukalt magistriõpingud kuulsas Ghenti Kunstiakadeemias, Belgias.

  Karin Paris

  Karin Paris

  Interaktsioonidisainer

  Karinil on tootedisaini taust ja hetkel keskendub ta teenusedisainile, prototüüpimisele ning kasutajauuringutele. Tal on Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini magistrikraad

  Ta on õppinud ka Politecnico di Milano-s, Itaalias ning Aalto Ülikoolis, kus keskendus tööstusdisaini ja strateegilise disaini valdkondadele. Karini fookuses oli kasutajatest inspireeritud disain ja teenustega seotud projektid. 

  Õhtusel ajal leiate ta tõenäoliselt lähimast Bailatino trennist. 

  Hardi Niilo

  Hardi Niilo

  Interaktsioonidisainer

  Hardi on spetsialiseerunud digimeediale. Viimased 5 aastat on töötanud veebidisainerina ning kirjutanud eeskujuliku kvaliteediga koodi. Tema töövahenditeks on CSS3, HTML5, Flash, Photoshop, Illustrator ja WordPress.

  Hardi on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini õppekava ning õppinud Kunst Universität Linz-is, Austrias, interaktiivse meedia valdkonnas. Kirgliku veebidisainerina õpib ta disaini uusi suundi ka väljaspool tööaega.

  Heldi Raudsepp

  Heldi Raudsepp

  Süsteemianalüütik

  Heldi on meie säravsilmne ja andekas analüütik. Tema varasem kogemus sisaldab peamiselt Politsei- ja Piirivalveametit, kus ta tegeles väga erinevate süsteemide analüüsiga. Heldil on kogemused ka suuremate isikut tõendavate dokumentide ja menetluste infosüsteemi arenduse kirjeldamisega. 

  Taavi Lindmaa

  Taavi Lindmaa

  Interaktsioonidisainer

  Taavi omab Tallinna Ülikooli interaktiivse meedia magistrikraadi ning on meie kõige rahvusvahelisem meeskonnaliige. Ta on töötanud New Yorgis asuvas gamification`i agentuuris Dopamine. Peamiselt UX disaineri ja projektijuhi rollides.

  Taavi on sertifitseeritud gamification`i disainer ning aktiivne startup kogukonna eestvedaja. Ta on üks populaarsemaid Lean Startup evangeliste Eestis.

  Kui ta just tööd ei raba, leiate ta metsast või tenniseväljakutelt. Taavi on asutanud ka MTÜ, mis tegeleb noorte purjetamise populariseerimise ja toetamisega. 

  Kaur Klaaman

  Kaur Klaamann

  Süsteemianalüütik

  Kaur on töötanud IT süsteemide alal viimased 15 aastat, alustades võrguturvalisusest ja süsteemide haldamisest, jätkates süsteemianalüüsiga. Ta on disaininud ja hallanud IT süsteeme väga erinevates valdkondades – ehitusest hambaraviteenusteni välja.

  Kauri iseloomustab pragmaatiline leiutajavaim ja erakordne analüüsivõime. Tihtipeale küsitakse temalt nõu, kui soovitakse uuendada süsteemide arhitektuuri või äriprotsesside haldamist. Kaur on kogenud kastist-väljas mõtleja ning rätseptööna valminud IT lahenduste meister.    

  Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli heli- ja multimeedia insenerina ning omab ka Scrum Masteri sertifikaati. Vabal ajal leiate te ta reisimast, mägesid vallutamast või triktraki võistlustelt.  

  Norman Niklus

  Norman Niklus

  Interaktsioonidisainer

  Norman on interaktsioonidisainer ja ühtlasi üks meie parimaid front-end arendajaid.

  Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala. Oma vabal aja veedab ta mängude seltsis, neid nii mängides kui ka arendades. Koos Renega arendab ta lastele mõeldud programmeerimismängu Code2Kids.

  Katri Selg

  Katri Selg

  Interaktsiooni- ja teenusedisainer

  Katri taust on peamiselt teenusedisaini valdkonnast. Tal on Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži teenusedisaini ja juhtimise magistrikraad.

  Ta on osalenud Global Management Challenge’i juhtimissimulatsiooni võistlusel ning seda ainsas naistemeeskonnas. Lisaks ka Loomelamuse teenusearenduse projektis ning EHDM-i projektis „disainijuhtimine perearstiabis“.

  Enne Trinidadi tulekut omandas ta kogemusi digi- ja disainiagentuuris Velvet. Trinidadis on ta osalenud peamiselt avaliku sektori projektides. 

  Kaire Tekku profile picture

  Kaire Tekku

  Interaktsioonidisainer

  Kogemused alates 2006a. Omapärane kombinatsioon andekast koodikirjutajast ja kasutajakogemuse disainerist. Kaire on osalenud mitmetel koolitustel, tegutsenud vabatahtlikuna Rumeenias ning õppinud Leedus, Bosnias ja Indias. Lisaks kuulub al 2005 aastast FC Flora naiskonda.

  2007.a lõpetas IT Kolledžis IT-süsteemide administreerimise eriala. Rumeenias õppis ta fotograafiat ja filmindust ning tegi 30 dokumentaalfilmi, millest kaks on rahvusvaheliselt tunnustatud.

  Hiljem alustas tööd Siseministeeriumi IT Arenduskeskuses (SMIT) teenusehaldurina ning paar aastat hiljem suundus CGIsse, endisesse Logicasse. 

  Kairele meeldib reisida, ta armastab komöödiateatrit, vürtsikat toitu ja head seltskonda. Kui lund maas ei ole ning meeletult ei saja, siis näeb teda jalgrattal.