AppDynamics Pro monitooringulahendused

Trinidad Consulting on ametlik AppDynamics’i partner Eestis, Lätis ja Leedus alates 2010. aastast. Tegeleme AppDynamics’i litsentside müügi, koolituse paigaldamise ja konfigureerimisega.

AppDynamics on ärirakenduste jõudlushalduse töövahend

Kriitiliste ärirakenduste puhul mõjub iga katkestus ärile kehvasti. AppDynamicsiga saad analüüsida, optimeerida ja ennetada keerukates infosüsteemides tekkivaid “pudelikaelu”.

Enne APM’i ehk Application Performance Management’i töövahendeid oli süsteemide pudelikaelade leidmine raske ja aeganõudev töö. Väikeste süsteemide puhul piisab küll ühest administraatorist, kuid suurte süsteemidega võivad tegeleda mitmed. 

Uuringufirma Gartner võrdles hiljuti kõiki tõsisemaid APM kategooria tooteid, kus üheks parimaks valiti AppDynamicsi lahendus. Uuringutulemused on avalikud ja need saad kätte AppDynamicsi veebilehelt.

AppDynamics'i  töölaud

AppDynamics’i töölaud

AppDynamicsi võlu seisneb selles, et ta suudab erinevaid jõudlusprobleeme avastada ja standardolukordi lahendada juba enne probleemide kriitiliseks muutumist. Nii ei pea Sa enam tulekahjudega tegelema. 

appdynamics_01

Jälgi oma ärirakenduste tervist

AppDynamics näitab koodirea täpsusega, kus probleem täpselt asub

See tähendab, et probleemi ilmnedes pole administraatoril vaja käsitsi uurida, kus üks või teine viga täpselt asub. Ta saab võtta kohe problemaatilise koodirea lahti ning viia vajalikud parandused sisse. Kuna katkestuste puhul tähendab iga sekund kaotatud raha või kasutajate pahameelt, siis on probleemi kiire lahendamine ülioluline.  

appdynamics_02

Leia kiirelt probleemid

AppDynamics näitab katkestuse ärilist mõju reaalajas

AppDynamics ei ole ainult monitooringu töövahend. Ta on suuteline analüüsima ka (veebi)rakenduse mõju ärile. Nii näed koheselt, kui palju ärikahju üks või teine teenusekatkestus tekitab. 

appdynamics_03

Vaata detailset aruannet

AppDynamics toetab kõiki suuremaid arenduskeeli ja platvorme

Arenduskeeltest on toetatud .NET, Node.js, PHP ja C++. AppDynamics sobib lisaks ka mobiilirakenduste, andmebaaside, infrastruktuuri ja pilvetehnoloogiate monitoorimiseks. 

AppDynamics on saadaval nii teenuse kujul (SaaS) kui ka lokaalselt majutatud lahendusena. 

Meie kliendid

Allpool leiad väikese valiku meie klientidest, kes AppDynamicsit juba edukalt kasutavad. Nendeks on peamiselt suurkorporatsioonid, avaliku sektori asutused ja mitmed arendusmajad.

   if_logo tieto_logosmit_logormit_logorik_logo