Tarkvarahangete läbiviimise tugi

Mitmed ettevõtted on teinud otsuseid kiirustades ning neid hiljem kahetsenud. Uus pole ka olukord, kus hangitud tarkvara kahe-kolme kuu pärast kasutuks muutub. Selliste olukordade vältimiseks on hea kasutada oma ala spetsialistide abi.

Tarkvarahangete läbiviimise tugi on vajalik kõikidele ettevõtetele ja tellijatele, kes ühel hetkel hangetega kokku puutuvad. Meie tarkvarahangete meeskonnas on kogenud ekspertid, kellel on kogemused nii avalike sektori institutsioonide kui ka eraettevõtete vajaduste kaardistamisega.

Tarkvarahangete läbiviimise tugi - kaks meest istumas arvuti ääres, vaadates ekraani

Me saame aidata teid läbi tarkvaranõuete identifitseerimise, läbirääkimiste ja hinnavaidluste. Tehniline abi on saadaval veendumaks, et hangitav tarkvara teeb, mida vaja.

Metoodikatest

Tarkvara või süsteem, mida te hangite peab lahendama päris probleeme mitte tekitama uusi. Mõistlikult valitud ja läbi mõeldud lähenemine tarkvara hankimisele võib teid säästa suurtest lisakulutustest.

Selleks et lahendada teie organisatsiooni või ettevõtte probleeme, peame me mõistma teie eesmärke ning nende saavutamist toetavaid tööprotsesse. Arusaama kujundamiseks võime me tutvuda teie organisatsiooni igapäevaeluga, tööpraktikaid kirjeldava dokumentatsiooniga ning vestelda töötajatega

    • Keskmine ajakulu:
      Selle töö maksumus sõltub puhtalt nõustamisele kulunud ajast.
    • Tunnihind:
      50 EUR +KM